Dirbtuvių ciklas LAIŠKAI KITAM KRANTUI yra socialinio upės žaidimo „UPYNĖS: Kitam Krante“ dalis. Įvairiuose Kauno krantuose vyksiančių dirbtuvių metu bus ieškomi nauji kūrybiški būdai pažvelgti į kitą upės krantą bei kuriami įvairūs originalūs kitam krantui dedikuoti laiškai ir siuntos, dalyviai gaus UPYNĖS KVITUS, su kuriais rugpjūčio mėnesį upių paštu galės gauti siuntą iš kito kranto!

Upės dalina miestą į dalis, kurios yra labai arti viena kitos, bet kartu – tolimos ir nepasiekiamos. Kitas krantas yra ir paslaptis, ir įkvėpimas, ir viskas, ko nėra šiame krante. Į kitą krantą lengvai neperplauksi, neperbrisi sraunia upe, tad lieka tik rašyt laiškus, siųst šiltus linkėjimus. Į kitą krantą žvelgiam ieškodami kontakto, stebėdami pakrantės siluetą įsivaizduojam, kaip abu krantai artėja vienas link kito, o sulaukę mojančios rankos iš kitos pusės, upę pradedam matyt kaip tiltą, jungiantį abu krantus.

TẽKA komanda kviečia susitikti Kauno paupiuose ir sukurti kūrybiškus siuntinius kitam krantui. Kiekvienos dirbtuvės bus skirtingos ir vyks vis kitoje pakrantėje. Dirbtuvių metu taip pat bus priimami ir savarankiškai sukurti miestiečių siuntiniai, jie bus užregistruoti, o siuntėjai taip pat gaus savo UPYNĖS KVITUS.

Daugiau informacijos apie upių paštą: https://upynes.lt/upynes-kitam-krante/

Daugiau informacijos apie susitikimo vietą ir dirbtuvių detales: Laiškai kitam krantui

………………………………………………………………………………….

Projektą vykdo kultūrinė upių tyrimų platforma TẽKA

Projektą pristato Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022

Projekto partneris – Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyrius